Ragnar Martinson pilt

Eripuhastustööd

erakliendile ja ärikliendile

Pakume mitmekülgseid eripuhastusteenuseid, mis aitavad hoida kinnisvara puhta, korras ja esinduslikuna. Olgu tegemist grafiti eemaldamise, kasvuhoonete pesu või põrandate süvapuhastusega, oleme siin selleks, et pakkuda kvaliteetset ja usaldusväärset teenust.

Kanalisatsiooni- puhastus

Pakume ohutut, kvaliteetset ja taskukohast kanalisatsioonipuhastuse teenust. Teostame tööd nii eluhoonete kui ka ärihoonete puhul.

Põrandate süvapuhastus

Põrandapinnad muutuvad kiiresti mustaks, eriti suure liiklusega aladel. Meie põrandate süvapuhastuse teenus sisaldab professionaalsete meetodite ja vahendite kasutamist, et eemaldada plekid ja mustus ning taastada põrandate sära ja puhtus.

Grafiti eemaldamine

Grafiti võib rikkuda hoone välimust. Meie kasutame aga professionaalseid meetodeid ja vahendeid, et grafiti eemaldada kiiresti ja tõhusalt ning et taastada pinna esialgne välimus.

Kasvuhoonete pesu

Kasvuhooned vajavad regulaarset puhastamist, et tagada optimaalsed tingimused taimede kasvuks. Kasutame selleks kuumaveepesu meetodit, et eemaldada mustus, tolm ja muud saasteained.

Umbrohu eemaldamine

Umbrohi võib muutuda kiiresti probleemiks, eriti kui see levib hoone ümbruses. Meie kuumaveega umbrohu eemaldamise teenus on kiire ja tõhus viis vabaneda ebameeldivast umbrohust ning hoida kinnisvara välisilme korras.

Tekstiilipesu

Tekstiilipinnad vajavad regulaarset puhastamist, et säilitada nende ilu ja puhtus. Tekstiilipesu teenus tagab põhjaliku puhastuse ja värskenduse, eemaldades plekid, tolmu ja lõhnad ning taastades tekstiilide esialgse sära.

Remondi- ja ehitusjärgne koristus

Pärast remondi- või ehitustöid on oluline tagada, et objekt oleks puhas ja korras. Meie meeskond teostab remondi- ja ehitusjärgset koristust, likvideerides tekkinud prahi, tolmu ja muud jäägid ning jättes objekti puhtaks ja esinduslikuks.

Hauakivide ja monumentide pesu

Hauakivid ja monumendid vajavad regulaarset hooldust, et säilitada nende välimus ja väärtus. Väärtusta enda vaba aega ja lase meil hoolitseda nende puhastamise eest. Eemaldame hauakividelt ja monumentidelt mustuse, sambla ja muud saasteained.

Vihmaveerennide puhastamine ja parandamine

Puhtad ja korras vihmaveerennid on olulised, et vältida vihmavee kogunemist ja hoone struktuurset kahjustamist. Meie meeskond teostab vihmaveerennide puhastamist ja vajadusel ka parandamist, tagades nende tõhusa toimimise.

Vannitubade puhastus ja hooldus

Vannitubade puhastamine ja hooldamine on oluline, et tagada hügieen ja säilitada sanitaarruumide värske välimus ning pikendada nende kasutusiga. Kasutame vastavalt materjalide sobivusele õigeid puhastus- ja hooldusvahendeid.

Korduma kippuvad küsimused

Teostame tööd materjalide tootja poolt ette antud soovituste järgi.

Klient tasub arve alusel ülekandega või sularahas.

Ei, pakume tegelikult mõlemat. Nii keemiavaba puhastust kui ka puhastusainetega puhastust. Klient saab ise valida, millist varianti ta soovib.

Asume Pärnus, kuid teeme tööd üle Eesti – Tallinnas, Tartus, kui ka mujal, kus meie kliendid parasjagu meie teenuseid vajavad.